ExcelContacts

Reviews

Excellent - everyone needs this app

With iCloud on the horizon you may not know why you need this app - the reason is not because sync software loses all contacts but because every so often individual contacts that you add on your iPhone, Outlook, etc. simply disappear. You may have a copy in the clouds but a specific edit may be lost. This app lets you save periodic backups (like time machine) from which you can find, copy, and paste the critical missing info. You don't need a cloud, just somewhere (eg a CD) to store excel files.

Geniale App !!!

Nie wieder Probleme mit der Bearbeitung und Synchronisation von Kontaktdaten. Die App funktioniert prima und völlig problemlos. Man kann die Kontakte auf dem PC bearbeiten, Bilder hinzufügen, die Reihenfolge zwischen Telefon-, Fax- und Mobil-Nummern bestimmen und auch neue Kontakte hinzufügen. Ich bin sehr zufrieden und kann sie nur empfehlen!

間違いなく素晴らしいアプリです

日ごろからエクセルで住所管理をされている方にとってはまさに必須のアプリだと思います。今まで住所録の管理に悩まされていたのが嘘のようです。

Excelente!

Forma muito prática de transferir os contatos. Comigo funcionou perfeitamente, mesmo com muitos dados (+ de 1.000 contatos).

Удобно
Ещё бы фотки импортировать можно было! А так - всё ок, быстро, доступно ;)

不可缺少的软件
这个软件本人一直使用对于通讯录管理来说没的可比本人认为通讯录管理最好的工具强烈推荐实在太给力了。

ExcelSMS

Reviews

Works like a charm!
by Lincoln Spencer on Wednesday, June 15 2011 version 1.8.1
Does just what it says. The interface isn't quite as sleek as some other apps, but the functionality is all there. I can now easily send a customized text to a group of hundreds of contacts at once!

AWESOME
This application is great. It is VERY easy to use. This is the best money I have spent in years. If you don't have this application, you need to get it. Also if you are unable to figure out anything, the customer support is great. ( I know I can't spell.) You do need to know that templete can be moved between two templetes. You just have to get the templates. This application is easy and fun to use.

非常实用推荐
除开节日祝福需群发信息以外工作中对我必不可少。当你在浏览微博、网页时看到经典的话语想和朋友分享时可以先放在excel中然后分享给你的好友。

 

Contact me

Please contact samyuservice@gmail.com directly for help,questions,feedback

Newsletter

ExcelContacts Opis aplikacji

ExcelContacts nie jest tylko najlepszą aplikacją dzięki, której możesz transferować kontakty do i z Twojego iPhone bez użycia iTunes, jest to JEDYNA aplikacja, która to potrafi!!

1. Uaktualniaj, modyfikuj oraz utrzymuj w porządku swoje kontakty na komputerze używając MS Excel, OpenOffice lub inny program typu Excel.

2. Aplikacja ExcelContacts przesyła wszystkie kontakty z Twojego iPhone w skompresowanym pliku zip, za pomocą e-mail, poprzez port USB, albo poprzez stronę http utworzoną w Twojej sieci Wi-fi!! Co najlepsze program przesyła również zdjęcia kontaktów!!

3. Nie musisz już więcej polegać na iTunes jako jedynym środku do zachowywania kontaktów. Jeżeli chcesz podzielić się z kimś swoimi kontaktami np.: z serwerem Yahoo bądź z innym, ExcelContacts wykona kopię Twoich WSZYSTKICH kontaktów, łącznie ze zdjęciami, w prostym skompresowanym pliku.

4. ExcelContacts chroni od wpadek z synchronizacjami z iTunes, który może skasować nasze niektóre kontakty w przypadku gdy na przykład przez długi czas nie mieliśmy dostępu do synchronizacji z komputerem, bądź nie mamy autoryzacji w iTunes na innym komputerze, którym robimy synchronizację.

5. Przywracanie albo zmienianie kontaktów z arkusza kalkulacyjnego jest tak proste jak przesyłanie pliku do twojego telefonu przez USB, e-mail albo sieć Web. To nie może być łatwiejsze!

6. Możesz również wydrukować kopie swoich kontaktów z iPhona.★7. Obecnie można eksportować iPhone kontaktów do pliku w formacie Excel, które następnie mogą być importowane do kontaktów programu Outlook bezpośrednio.
★8. Możesz również zaimportować kontakty z pliku Excel, który został wyeksportowane z programu Outlook do telefonu iPhone.
★9. Obecnie można eksportować iPhone kontaktów do pliku csv (Gmail format), które następnie mogą być importowane do Gmaila Kontakt bezpośrednio.
★10. Możesz wysłać plik eksportowy do Dropbox’u  lub pobrać plik importowy z Dropbox’u..
★11. Każdy plik eksportowy możesz zabezpieczyć hasłem.
★12.Wszystkie pola Kontaktu za wyjątkiem pola Dzwonek mogą być eksportowane / importowane.
13. Łatwo zorganizuj swoje kontakty w grupy. W arkuszu kalkulacyjnym można przypisać kontakt do wielu grup.
14. Możesz usunąć wszystkie kontakty ze swojego iPhona przed wysłaniem zorganizowanych kontaktów.
15. ExcelContacts can support 10,000+ contact entries.

  1. ExcelContacts jest teraz dostępny w AppStore.

Cechy aplikacji

1. Exportuj z iPhona kontakty i zdjęcia przez USB/Wi-Fi/Email/DropBox/Inne APP.
ExcelContacts potrafi przesłać wszystkie Twoje kontakty oraz zdjęcia z iPhone do komputera przez Wi-Fi ( jak serwer http), po prostu wpisujesz adres http ( np.: 192.168.1.101:8080) w przeglądarce internetowej, aby eksportować plik.
Jeżeli Twój iPhone nie ma połączenia z Internetem przez Wi-fi lub sieć 3G, możesz również w prosty sposób wysłać kontakty poprzez e-mail jako załącznik na dowolny adres.
Jeżeli eksportujesz kontakty poprzez połączenie USB, plik z kontaktami zostanie zapisany w zakładce programu Udostępnianie plików. Musisz połączyć iPhone z Twoim komputerem poprzez kabel USB i przejść w iTunes do "Udostępnianie plików".
Plik eksportowy jest plikiem skompresowanym zip, który zawiera plik Excela “contacts.xls” oraz folder “images”. Wszystkie zdjęcia kontaktów są umieszczane w folderze ‘images’.

2. Importuj kontakty oraz zdjęcia kontaktów z iPhone przez USB/Wi-fi/Email/DropBox/Inne APP.
ExcelContacts potrafi również eksportować kontakt oraz ich zdjęcia z PC na iPhone poprzez połączenie Wi-Fi (tworząc serwer http). Po prostu wpisujesz w przeglądarce internetowej adres (np.: http://192.168.1.101:8080) i importujesz pliki tam wyświetlone.
Jeżeli importujesz kontakty poprzez port USB, musisz podłączyć iPhone ze swoim PC poprzez port USB, w iTunes wybierasz zakładkę programy( zainstalowane na iPhone) oraz "Udostępnianie plików".
Jeżeli chcesz importować kontakty za pomocą email, powinieneś otworzyć wiadomość, która zawiera plik importowy, następnie naciśnij i przytrzymaj załączony plik dopóki nie pojawi się okno wyboru i wybierz ‘ Otwórz w …’ ( ExcelContacts).

3. Edytuj dane kontaktów używając programu MS Excel
Możesz również używać Excel 2003/2007/2010 lub OpenOffice.org.
Równie proste jest dodawanie zdjęć do kontaktów. Po skopiowaniu zdjęcia kontaktu do folderu ‘images’, musisz po prostu wpisać nazwę pliku zdjęcia w kolumnie przy żądanym kontakcie.

4. Wsparcie Mieszane / Podzielone/ Outlook formacie Excel pliku.
ExcelContacts można eksportować / importować następujące formaty plików Excel:

5. Eksport Google pliku CSV.
ExcelContacts można wyeksportować kontakty do formatu CVS Google pliku. Można zaimportować ten plik do kontaktów Gmaila bezpośrednio.

6. Zabezpieczenie hasłem pliku eksportu.
ExcelContacts można zabezpieczyć hasłem pliku eksportu, można ustawić hasło na stronie Ustawienia.

7. Zastępuj duplikaty kontaktów podczas importu.
Jeżeli importujesz kontakty z tą samą nazwą, adresem e-mail bądź numerem telefonu, który już istnieje w Twoim iPhone masz dwie opcje do wyboru:

  • 1) Zaktualizować nowe dane z zdublowanego kontaktu do już istniejącego.
  • 2) Dodać zdublowany kontakt jako nowy.

 

Kontakt Próbki

Są tu dwa przykłady plików ( plik zip), który zawiera plik contacts.xls oraz folder ‘images’

Pierwszy przykład pokazuje styl mieszany.

  A B C D E
  Lastname Firstname Phonenumbers Addresses Image
1 Anna Kowalski Mobile:1234567890
Work:12345678
Home:8754321
Home:
Street Błotna 25
City Garwolin
CountryCode pl
Work:
Street Polska 4
City Polskowo
CountryCode pl
1.jpg

Możesz ściągnąć powyższy tabelę ( kliknij na poniższy link).

contacts1-pl.zip
Compressed Archive in ZIP Format [17.4 KB]
Download

Drugi przykłąd ukazuje styl podzielony.

  A B C D E F
  Firstname Lastname Mobile WorkPhone HomePhone Image
1 Anna Kowalski 1234567890 12345678 87654321 1.jpg

Możesz ściągnąć powyższy tabelę ( kliknij na poniższy link).

contacts2-pl.zip
Compressed Archive in ZIP Format [17.9 KB]
Download